Ilość wyświetleń: 765

Informacja


Odsłuchaj

Powrót

  Юридичні консультанти з Окружної Палати Юридичних Консультантів (OIRP) в м. Люблін, починаючи з четверга, постійно надають юридичну підтримку біженцям з України та їх близьким в нашій країні.

    Було створено спеціальну адресу електронної пошти ua@oirp.lublin.pl, на яку можна надсилати запитання пов’язані з перетином кордону або легалізацією перебування, а також домовитись про юридичну консультацію.

    Ми також допомогаємо людям, що надають свою нерухомість для проживання біженців з України або ж хочуть допомогти їм з працевлаштуванням.

    Працює цілодобовий номер +48 518 777 025, на який можна надсилати СМС з проханням про надання юридичної консультації.    

    Ми надаємо юридичну допомогу польською, українською, англійською та французькою мовами

    W celu zapewnienia jak najszerszej możliwości dostępu do udzielania  informacji prawnych osobom przekraczającym granicę w związku z wojną w Ukrainie, Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie uprzejmie informuje, że radcowie prawni Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie zapewniają nieodpłatną pomoc prawną osobom uciekającym z Ukrainy, w związku z wojną w Ukrainie, jak również ich osobom bliskim przebywającym w kraju.

    W tym celu został utworzony specjalny adres e – mail: ua@oirp.lublin.pl, na który można wysyłać zapytania prawne dotyczące przekroczenia granicy, czy w okresie późniejszym legalizacji pobytu bądź poprosić o kontakt z prawnikiem.

    Udzielamy również porad i pomocy osobom zamierzającym przeznaczyć lokal na potrzeby mieszkaniowe uchodźców bądź chcą zatrudnić osoby z Ukrainy.

    Został także uruchomiony i działa całodobowy numer telefonu +48 518 777 025, pod który można wysłać SMS z prośbą o kontakt z prawnikiem.

    Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę w języku polskim, ukraińskim, angielskim, francuskim.

Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego