Zwierzyniec
Aktualności
103 urodziny Józefa Piaseckiego Drukuj
wtorek, 31 października 2017 06:38
Najstarszy mieszkaniec gminy Zwierzyniec Józef Piasecki z Żurawnicy skończył 103 lata. Z tej okazji odwiedzili go przedstawiciele władz samorządowych, by przekazać upominki oraz złożyć gratulacje i życzenia kolejnych lat w zdrowiu i radości bliskich.

Sekretarz Edyta Wolanin i Andrzej Grudziński z Urzędu Stanu Cywilnego przekazali jubilatowi także list od burmistrza Jana Skiby, który podkreśli, że to wyjątkowe święto i piękna rocznica. - Przeżył Pan w swoim życiu wiele chwil radosnych, jak i też dramatycznych, uczestnicząc w doniosłych i trudnych losach naszej Ojczyzny. Niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny Jubileusz. Niech każdy dzień wnosi w Pana życie coraz więcej ciepła i miłości, niech napawa Pana radością i poczuciem dumy z życiowych doświadczeń - napisał burmistrz Zwierzyńca.
Więcej…
 
103 urodziny najstarszego mieszkańca gminy Zwierzyniec Drukuj
poniedziałek, 30 października 2017 11:09

 

Szanowny Pan

Józef Piasecki

Czcigodny Jubilacie!

Z wielką radością świętujemy wraz z Panem 103 rocznicę urodzin.

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem, jest chwilą radości dla Pana i Pana bliskich. To piękna rocznica i w tym szczególnym dniu pragniemy  złożyć najserdeczniejsze gratulacje i życzyć  świętowania kolejnych rocznic.

Przeżył Pan w swoim życiu wiele chwil radosnych, jak i też  dramatycznych, uczestnicząc w doniosłych i trudnych losach naszej Ojczyzny. Niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny Jubileusz.

Proszę przyjąć życzenia wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie  najbliższych. Niech każdy dzień wnosi w Pana życie coraz więcej ciepła i miłości, niech napawa Pana radością i poczuciem dumy z życiowych doświadczeń.

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Zwierzyńca

Jan Skiba

 
Kwesta TMZ Drukuj
piątek, 27 października 2017 06:38

Nowy_Dokument_2017-10-27_1

 
"Mikro innowacje - makro korzyści" Drukuj
piątek, 27 października 2017 06:27

Szanowni Państwo!

„Mikro innowacje – makro korzyści” – do 100 tys. zł na innowacje społeczne z pogranicza edukacji i zatrudnienia - aktualności:

ZAMOŚĆ i HRUBIESZÓW – KOLEJNE SPOTKANIA INFORMACYJNO – WARSZTATOWE DLA INNOWATORÓW

Zainteresowanych ofertą grantów na innowacje społeczne z pogranicza edukacji i zatrudnienia zapraszamy na otwarte spotkania  informacyjno - warsztatowe:

  • 7 listopad (wtorek) – Zamość. Miejsce: Sala Consulatus Urzędu Miasta, Rynek Wielki 13. Spotkanie w godzinach: 13:30 – 16:30
  • 9 listopad (czwartek) – Hrubieszów. Miejsce: sala konferencyjna Urzędu  Gminy Hrubieszów, Bolesława Prusa 8. Spotkanie odbędzie się w godzinach 11:00 – 14:00.

W programie spotkań; prezentacja założeń projektu, warsztat na temat  zasad wdrażania innowacji społecznych oraz konsultacje indywidualne dla zainteresowanych aplikowaniem o grant.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Więcej…
 
E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS Drukuj
czwartek, 26 października 2017 09:11

Od 1 stycznia 2018 roku płatności do ZUS będą prostsze i wygodniejsze. Zamiast trzech lub czterech przelewów przedsiębiorca będzie realizował jeden miesięcznie. Poda znacznie mniej danych w opisie przelewu, a składki i tak zostaną rozliczone poprawnie. Zmieni się także sposób rozliczania składek, co ma szczególne znaczenie dla osób z zadłużeniem w ZUS.

Dziś każdy płatnik musi co miesiąc wykonać co najmniej trzy przelewy, żeby uregulować składki na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne i inne fundusze. Musi przy tym poprawnie wskazać w formularzu przelewu wiele danych, m.in. NIP i numer deklaracji rozliczeniowej, żeby wpłata zaksięgowała się prawidłowo.

31 grudnia dotychczasowe rachunki ZUS zostaną zamknięte. Od 1 stycznia składki będzie można opłacić wyłącznie na swój indywidualny rachunek składkowy. Dlatego Zakład już od października rozpoczął wysyłkę listów poleconych w tej sprawie, żeby do końca roku każdy przedsiębiorca poznał swój numer rachunku. Jeśli płatnik zmienił swój adres do korespondencji, powinien jak najszybciej zaktualizować go w ZUS, aby ten ważny list mógł trafić pod właściwy adres.

Ważne!

Jeśli płatnik do końca grudnia 2017 r. nie otrzyma informacji o numerze rachunku składkowego, powinien zgłosić się do ZUS albo zadzwonić  do Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (nr tel. 22 560 16 00).

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na szkolenia, na których wyjaśni zmiany, jakie zajdą w opłacaniu składek.

Podczas szkoleń eksperci ZUS zaprezentują, jak będzie wyglądać rozliczanie składek od stycznia 2018 roku.

Szczegółowe informacje o zapisach na szkolenia można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”, wybierając w wyszukiwarce odpowiednią miejscowość.

Więcej informacji na temat e-składki i nowych zasad rozliczeń z ZUS, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2018 roku, można znaleźć na www.zus.pl/eskladka.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

 


Strona 3 z 277

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie