Zwierzyniec
Aktualności
Zapytanie ofertowe Drukuj
poniedziałek, 23 maja 2011 09:03

logo-ue1

Zwierzyniec, dn. 23.05.2011 r.

Zapytanie ofertowe

na zamieszczenie ogłoszenia prasowego w lokalnych mediach o rozpoczęciu realizacji projektu  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

 

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych – wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych kwoty 14.000,00 euro (art.4 pkt 8 ustawy).

 

Tytuł projektu:

Porządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Zwierzyniec w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś priorytetowa VI Środowisko i czysta energia, Działanie 6.1 Ochrona i kształtowanie środowiska, Kategoria I Gospodarka wodno-ściekowa.

Więcej…
 
Konkurs fotograficzny „Odkrywamy Nasze Roztocze” Drukuj
piątek, 13 maja 2011 16:29

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Odkrywamy Nasze Roztocze”. Celem konkursu jest ukazanie piękna i różnorodności przyrody, krajobrazu oraz architektury obszaru LGD „Nasze Roztocze”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 20 roku życia zameldowanych na obszarze gmin Adamów, Krasnobród, Józefów, Zamość i Zwierzyniec. Fotografie będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych: do 15 roku życia oraz w przedziale 15 – 20 lat.

WIĘCEJ...


 
IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu Drukuj
czwartek, 12 maja 2011 17:45

W dniach 30 kwietnia i 1 maja 2011 roku w Zwierzyńcu odbyły się IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu. Głównym organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Bushido w Szczebrzeszynie , Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu oraz Zarząd Starostwa Powiatowego w Zamościu.

Kiedy rodziła się idea takiego spotkania akcentowaliśmy potrzebę dbałości o czystość stylu, ale nikt wówczas nie przypuszczał, że impreza tak szybko stanie się autentycznym hołdem dla naszej tradycji i osoby Wielkiego Mistrza i Nauczyciela Profesora Krzysztofa Kondratowicza.

 

Read more IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu
IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu
IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu    

 
Więcej…
 
Wyniki zawodów sportowo-pożarniczych Drukuj
środa, 11 maja 2011 11:01
Read moreDorosła drużyna z Turzyńca i młodzieżowa z Topólczy wygrały gminne zawody sportowo-pożarnicze w Zwierzyńcu.

W niedzielę 8 maja na miejscowym stadionie rywalizowało 8 zespołów dorosłych strażaków i 5 młodzieżowych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Drugie miejsce w kategorii zespołów seniorskich wywalczyła drużyna z Topólczy, a trzecie z Soch. Kolejne lokaty zajęły zespoły ze: Zwierzyńca, Wywłoczki, Żurawnicy, Kosobud i Obroczy.

Więcej…
 
Pomnik ofiar obozu i rocznica zakończenia wojny Drukuj
poniedziałek, 09 maja 2011 19:00
Read moreW Zwierzyńcu został odsłonięty pomnik dzieci i innych ofiar, które zmarły w czasie pobytu w miejscowym obozie hitlerowskim. Poświęcenie monumentu nastąpiło podczas obchodów 66 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, które odbyły się w niedzielę 8 maja.

Rozpoczęła je o 10.00 zbiórka pocztów sztandarowych przy kościele parafialnym, gdzie okolicznościowe przemówienia wygłosili: Prezes Stowarzyszenia Dzieci Ofiar Obozów Hitlerowskich Józef Samulak i Burmistrz Zwierzyńca Jan Skiba.
Więcej…
 


Strona 269 z 301

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie