Zwierzyniec
Aktualności
Spotkanie z Panem Istvanem Kovacsem Honorowym Obywatelem Zwierzyńca Drukuj
piątek, 02 marca 2012 08:28

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie

z Panem Istvanem Kovacsem

Honorowym Obywatelem

Zwierzyńca

na którym przedstawi swoje najnowsze książki

dotyczące historycznych stosunków

polsko-węgierskich

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2012 r. o godz. 18.00

w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej…
 
Plakat LAF wygrał konkurs Drukuj
niedziela, 26 lutego 2012 17:51

 

Read more

Plakat promujący, odbywającą się od kilkunastu lat w Zwierzyńcu, Letnią Akademię Filmową zajął pierwsze miejsce w konkursie „PlakatOn” na najlepszy plakat kulturalny. Uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie organizowanym przez Kurier Lubelski, odbędzie się 1 marca w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka” w Lublinie.
Propozycja autorstwa Wiesława Zięby, reklamująca ubiegłoroczną 12 edycję imprezy zdobyła największe uznanie członków jury, którzy docenili szczególnie prostotę i oryginalność propozycji oraz zgodność z charakterem zwierzynieckiej akademii.

Więcej…
 
"Moja mała ojczyzna" Drukuj
niedziela, 26 lutego 2012 17:49

Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Zwierzyńcu poznają swoje miasto i jego okolice. Wiedzą wykazywali się w konkursie, którego finał odbył się w piątek 24 lutego.
Rywalizacja była jednocześnie podsumowaniem projektu pod nazwą „Moja mała ojczyzna”. Wygrała ją drużyna klasy Ic w składzie: Aleksandra Brankiewicz, Justyna Ryń, Jolanta Albrecht, Szymon Świstek i Aron Wierzchoś z wychowawczynią Ireną Staroń. Kolejne miejsca zajęły zespoły Ib, którym opiekowała się Elżbieta Gołębiowska i Ia z wychowawczynią Ewą Grudewicz.

Więcej…
 
Konkurs kaligraficzny dłużej Drukuj
wtorek, 21 lutego 2012 16:56

 

bbbbiblioteka

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu wydłużyła do piątku 24 lutego termin przyjmowania prac w konkursie kaligraficznym pod hasłem „No to się popisz!”.

W ten sposób organizatorzy chcą zwiększyć szanse osób, które w dobie SMS-ów i e-maili bardziej cenią sobie tradycyjne, odręczne pisanie.
W konkursie mogą wziąć udział nie tylko mieszkańcy miasta i gminy Zwierzyniec, ale również inni chętni, bez względu na miejsce zamieszkania.
Zgłoszone propozycje będą oceniane w kilku kategoriach: dzieci i młodzieży w wieku od 10 do13 lat oraz powyżej 14 lat i dorosłych. Górna granica wiekowa nie jest określona, a nagrodami w konkursie są książki i zestawy przyborów do pisania.

Więcej…
 
Informacja Drukuj
poniedziałek, 20 lutego 2012 07:56

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wycinki drzew w pasie drogi wojewódzkiej zamieszczamy wniosek ZDW w Lublinie oraz decyzję zezwalającą na usunięcie drzew.

Kliknij, aby pobrać (pdf)

 


Strona 271 z 325

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie