Zwierzyniec
Aktualności
Likwidacja pracy w soboty Urzędu Pocztowego w Zwierzyńcu Drukuj
poniedziałek, 28 marca 2011 15:12

Poczta Polska S.A. Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Zamościu uprzejmie informuje, że od dnia 02.04.2011 roku, zostaną wprowadzone zmiany w obsłudze Klientów Urzędu Pocztowego Zwierzyniec – likwidacja pracy w soboty. Decyzja nasza podyktowana została m.in. niskim zapotrzebowaniem na usługi pocztowe w soboty.

Obsługa Klientów będzie odbywała się w następujący sposób:

  • Poniedziałek – piątek   08:30 – 15:30
  • Sobota                 nieczynne

Ponadto Informujemy, że najbliższa placówka pocztowa czynna w soboty to Urząd Pocztowy Szczebrzeszyn zlokalizowany przy ul. Zamojskiej 13 w Szczebrzeszynie, prowadzący obsługę klientów w godzinach: 08:30 – 14:30

Za wynikłe z tego tytułu utrudnienia przepraszamy.

Zastępca Dyrektora Oddziału Rejonowego

Ireneusz Czuk

 

 
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Szczebrzeszynie Drukuj
poniedziałek, 28 marca 2011 15:00

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie uprzejmie informuje, że w wyniku postępowania konkursowego, ogłoszonego przez Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Lublinie, w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych - nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla mieszkańców powiatu zamojskiego - został wybrany jeden świadczeniodawca, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, który będzie udzielał w/w świadczenia na terenie szpitala.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe Drukuj
poniedziałek, 28 marca 2011 08:54

logo-ue1

Zapytanie ofertowe

realizowane w ramach projektu pt. Porządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Zwierzyniec w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego,

dotyczy wykonania tablicy informacyjnej dla projektu

 

 

do pobrania:

zapytanie ofertowe >>

formularz ofertowy >>

 
O G Ł O S Z E N I E Drukuj
czwartek, 24 marca 2011 17:56

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zwierzyńcu przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy w formie dożywiania dzieci z terenu gminy Zwierzyniec uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

Wnioski o przyznanie pomocy przyjmowane są w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zwierzyńcu, ul. Zamojska 10, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje.

 

Kryterium dochodowe uprawniające do przyznania pomocy w formie dożywiania wynosi 526,50 zł na osobę w rodzinie. W przypadku przekroczenia kryterium dochodowego istnieje możliwość otrzymania pomocy za częściową odpłatnością.

Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

w Zwierzyńcu

Elżbieta Wawrzkowicz

 
Warsztaty dla młodzieży Drukuj
czwartek, 24 marca 2011 17:54

Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza młodzież z gminy Zwierzyniec na letnie warsztaty dla młodych liderów które odbędą się w Zwierzyńcu w dniach 4 - 10 lipca br. Więcej informacji na stronie http://www.ceo.org.pl/portal/b_samorzad_uczniowski_doc?docId=59653

 


Strona 293 z 320

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie