Zwierzyniec
Aktualności
Zaproszenie Drukuj
poniedziałek, 23 maja 2011 11:25

ŚWIATOWY ZWIĄZEK ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ OKRĘG ZAMOŚĆ

BURMISTRZ ZWIERZYŃCA

ZAPRASZAJĄ

na uroczystości
Zjazdu Żołnierzy 9 p.p. Leg. Armii Krajowej Ziemi Zamojskiej

które odbędą się w dniu 29 maja 2011 r. w Zwierzyńcu

 

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

10:00 – Zbiórka przy Kościele Parafialnym
- Powitanie gości
- Ceremoniał wojskowy

- Wystąpienie historyczne / Prezes ŚZŻ AK Okręg Zamość

Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak /

- Wystąpienie Prezesa Środowiska 9 p.p. Leg. AK Ziemi Zamojskiej w Warszawie

     /przypomnienie Apostolskiego Błogosławieństwadla byłych żołnierzy 9 p.p. Leg. AK ZZ i ich Rodzin otrzymanego przed 25 laty od Ojca Św. Jana Pawła II /

- Wręczenie odznaczeń

- Apel poległych i złożenie kwiatów

 

10:45 - Uroczysta Msza Święta

- odsłonięcie tablicy pamięci Józefa Kaczoruka ps. „Ryszard”

 
O G Ł O S Z E N I E Drukuj
poniedziałek, 23 maja 2011 10:33

Programem Rządowym „ Wyprawka szkolna” na zakup podręczników objęte są dzieci rozpoczynające w roku 2011/2012 naukę w klasach I, II, III szkoły podstawowej i w klasie III gimnazjum .

Pomocy udziela się dzieciom pochodzącym z rodzin, których dochód na osobę nie przekracza kryterium dochodowego o pomocy społecznej tj.,351 zł.

Pomoc na zakup podręczników udzielana jest na wniosek rodziców uczniów. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o wysokości dochodów lub w uzasadnionym przypadku, oświadczenie o wysokości dochodów.

Podania przyjmowane będą w szkołach do 15 czerwca 2011 r.

 
Zapytanie ofertowe Drukuj
poniedziałek, 23 maja 2011 09:03

logo-ue1

Zwierzyniec, dn. 23.05.2011 r.

Zapytanie ofertowe

na zamieszczenie ogłoszenia prasowego w lokalnych mediach o rozpoczęciu realizacji projektu  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

 

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych – wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych kwoty 14.000,00 euro (art.4 pkt 8 ustawy).

 

Tytuł projektu:

Porządkowanie gospodarki ściekowej w aglomeracji Zwierzyniec w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś priorytetowa VI Środowisko i czysta energia, Działanie 6.1 Ochrona i kształtowanie środowiska, Kategoria I Gospodarka wodno-ściekowa.

Więcej…
 
Konkurs fotograficzny „Odkrywamy Nasze Roztocze” Drukuj
piątek, 13 maja 2011 16:29

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Odkrywamy Nasze Roztocze”. Celem konkursu jest ukazanie piękna i różnorodności przyrody, krajobrazu oraz architektury obszaru LGD „Nasze Roztocze”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 20 roku życia zameldowanych na obszarze gmin Adamów, Krasnobród, Józefów, Zamość i Zwierzyniec. Fotografie będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych: do 15 roku życia oraz w przedziale 15 – 20 lat.

WIĘCEJ...


 
IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu Drukuj
czwartek, 12 maja 2011 17:45

W dniach 30 kwietnia i 1 maja 2011 roku w Zwierzyńcu odbyły się IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu. Głównym organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Bushido w Szczebrzeszynie , Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu oraz Zarząd Starostwa Powiatowego w Zamościu.

Kiedy rodziła się idea takiego spotkania akcentowaliśmy potrzebę dbałości o czystość stylu, ale nikt wówczas nie przypuszczał, że impreza tak szybko stanie się autentycznym hołdem dla naszej tradycji i osoby Wielkiego Mistrza i Nauczyciela Profesora Krzysztofa Kondratowicza.

 

Read more IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu
IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu
IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Kata Jiu-Jitsu    

 
Więcej…
 


Strona 302 z 334

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie