Zwierzyniec
Aktualności
Młodzieżowa wizyta w Brukseli Drukuj
czwartek, 30 września 2010 13:45
W ubiegłym roku w Zwierzyńcu gościła grupa dzieci pracowników instytucji unijnych z Brukseli. W tym tygodniu do stolicy Belgii z rewizytą jadą dzieci młodzież ze zwierzynieckiego gimnazjum, szkoły podstawowej i technikum drzewnego. 

Przez prawie tydzień członkowie polskiej delegacji będą tradycyjnie mieszkać u tamtejszych rodzin oraz poznawać Brukselę i jej okolice. Zwiedzą m.in. polską ambasadę, siedzibę Parlamentu Europejskiego i muzeum techniki, a także muzeum Bitwy pod Waterloo z 1815 roku.

Zwierzyniecka młodzież wyjeżdża do Belgii 1 października.

Więcej…
 
Obwieszczenie Drukuj
czwartek, 30 września 2010 10:00

Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

więcej >>

 
Bezpłatne badania słuchu Drukuj
środa, 29 września 2010 08:22

JESIENNA AKCJA BEZPŁATNYCH BADAŃ SŁUCHU DLA MIESZKAŃCÓW LUBELSZCZYZNY

 

Read moreJuż 9 października 2010 w sobotę w Zwierzyńcu na placu przy Ośrdoku Zdrowia wszyscy mieszkańcy Zwierzyńca i najbliższej okolicy będą mogli skorzystać  z bezpłatnych badań słuchu i konsultacji prowadzonych przez pracowników firmy Słuchmed.  W godzinach od 9.00 do 17.00 do dyspozycji mieszkańców kierujemy naszych specjalistów i odpowiednio przystosowany pojazd, wyposażony w audiometr – urządzenie do badania słuchu.

Więcej…
 
Konferencja funduszy lokalnych Drukuj
sobota, 25 września 2010 11:12
W Zwierzyńcu rozpoczęła się w czwartek 24 września II Ogólnopolska Konferencja Federacji Funduszy Lokalnych pod hasłem „Fundusze Lokalne – nowoczesne organizacje partnerskie”. 

Fundusze Lokalne to pozarządowe i apolityczne organizacje społeczne, które nie są nastawione na zysk. Ich celem jest zbiórka i przyznawanie pieniędzy na poprawę warunków życia społeczności lokalnych. W dojrzałych demokracjach
funkcjonują one od prawie 100 lat, w Polsce najstarsze mają zaledwie około 10 lat.
Więcej…
 
Młodzież z Niemiec w Zwierzyńcu Drukuj
sobota, 25 września 2010 11:09

Prawie 40-osobowa grupa dzieci, młodzieży i ich opiekunów ze szkoły w niemieckim Ilschofen w rejonie Braunsbach przyjechała do Zwierzyńca.

W piątek 24 września rano goście spotkają się z władzami miasta. Potem w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym obejrzą multimedialną wystawę i film o Roztoczu oraz będą zwiedzać Roztoczański Park Narodowy. Pojadą też na wycieczkę do skansenu starych uli i narzędzi rolniczych w Mokrymlipiu koło Radecznicy. Podczas pobytu młodzi Niemcy zwiedzą również Kazimierz Dolny i Zamość.

Więcej…
 


Strona 307 z 321

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie