Zwierzyniec
Przed finałem WOŚP 2018
Przed finałem WOŚP 2018 Drukuj
czwartek, 11 stycznia 2018 19:15

Wolontariusze gotowi, program koncertu prawie dopięty - ostatnie odliczanie do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zwierzyńcu można zaczynać. W niedzielę 14 stycznia pieniądze do puszek będzie zbierać około 50 wolontariuszy.

Będzie można ich spotkać nie tylko w Zwierzyńcu, ale także w Kosobudach, Obroczy, Sochach, Turzyńcu, Wywłoczce i Żurawnicy. Kwestujący będą czekać na darczyńców przeważnie przed i po niedzielnych mszach świętych, a w samym Zwierzyńcu pieniądze będą zbierać od 7.30 do 13.30 i od 16.00 na tradycyjnym koncercie w sali gimnastycznej miejscowej szkoły podstawowej.

- Wystąpią w nim Zespół Tańca Ludowego "Zwierzyniacy" oraz soliści i zespoły, działające w Centrum Kultury w Zwierzyńcu, gdzie ma swoją siedzibę główny sztab akcji i gdzie wolontariusze będą się mogli posilić grochówką i bigosem albo rozgrzać kawą czy herbatą - mówi szef zwierzynieckiego sztabu WOŚP Jan Czochra.

W ubiegłym roku mieszkańcy Zwierzyńca i okolic zasili konto orkiestry kwotą 9 tysięcy 2 złotych i 72 groszy, która jest najwyższą sumą, zebraną na WOŚP. Jan Czochra przyznaje, że jeśli tym razem uda się zebrać więcej, będzie bardzo miło, ale nie o bicie rekordów chodzi, lecz o pomoc potrzebującym.
 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie