Zwierzyniec
"GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE"
"GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE" Drukuj
wtorek, 05 czerwca 2018 10:43

40

Pod hasłem „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę” na terenie całego kraju (w każdym województwie!) odbędzie się w sumie 16 rajdów przygotowanych z myślą o miłośnikach jazdy na rowerze w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody. Cała zabawa potrwa trzy miesiące, a w tym czasie można wystartować w dowolnej liczbie rajdów.

9 czerwca zapraszamy na VII Rajd do woj. lubelskiego! Spotykamy się w Zwierzyńcu położonym nieopodal Lublina czy Zamościa, a stanowiącym znakomity punkt startowy na rowerowe zwiedzanie Roztocza i Krainy Chrząszcza. Może będzie wiało, może będzie grzało – na pewno będzie się działo! Bo okolica pełna jest niespodzianek, szczególnie tych przyjemnych (choć niektóre z „haczykiem”).

Ciekawie poprowadzona trasa o dystansie ok. 100 km pozwoli solidnie zmęczyć nogi, a jednocześnie nacieszyć oczy urokami najpiękniejszych zakątków woj. lubelskiego. Na Uczestników czekają niezapomniane wrażenia, świetna zabawa oraz atrakcyjne upominki i nagrody! W odróżnieniu jednak od zwykłych zawodów, o główne wygrane niekoniecznie będą rywalizować najszybsi Uczestnicy, a raczej ci, którym ta zabawa najbardziej przypadnie do gustu i… sprawi najwięcej frajdy :)

Wydarzenie rozgrywane jest pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i Marszałka Województwa Lubelskiego.

Więcej: http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2018/lubelskie/,

 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie