Zwierzyniec
Ferie w centrum kultury
Ferie w centrum kultury Drukuj
piątek, 08 lutego 2019 06:36
Upominki na Walentynki, muzyczne zmagania z nauką grania, przez żołądek do serca i turniej FIFA na xboksie. Te i wiele innych propozycji na zbliżające się ferie ma dla uczniów z miasta i gminy Zwierzyniec miejscowe centrum kultury. Wszystkie są bezpłatne, a z większości będzie można skorzystać bez wcześniejszych zapisów.
Wyjątkiem jest turniej FIFA, w którym mogą zagrać zawodnicy w wieku od 9 do 13 lat. Chętni mogą się zapisywać na Facebook'u albo osobiście w Punkcie Informacji Turystycznej.

W pierwszym tygodniu ferii centrum kultury oferuje m.in.: naukę tworzenia witraży, masek na karnawałowy bal, prezentów z mydła i ciastek na Walentynki, warsztaty wokalne i naukę gry na przykład na instrumentach dętych i klawiszowych. W programie zajęć jest również odnawianie staroci, bajkowe popołudnia, zajęcia sensoplastyki i angielski dla najmłodszych.
Spotkania będą się odbywać od poniedziałku do soboty włącznie w części przed- i popołudniowej, a szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie: www.kultura-zwierzyniec.pl i profilu placówki na Facebook'u.

Tegoroczne ferie można spędzić także w kinie "Skarb", który zaprasza na codzienne (oprócz poniedziałków i sobót) projekcje o 16.00. W repertuarze są m.in.: "Ratunki zmniejszyłem rodziców', Kacper i Emma szukają skarbu", "O czym szumi las", "Niewidzialny chłopak - Nowa generacja", "Moja żyrafa" i "Niedoparki". Bilety w cenie 10 złotych można kupić w kasie kina czynnym pół godziny przed każdym seansem.
 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Sieć FTTH

baner_ftth

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie