Zwierzyniec
Ogólnopolski Zlot Klubu W126
Ogólnopolski Zlot Klubu W126 Drukuj
wtorek, 04 czerwca 2019 12:02

plakat

Ogólnopolski Klub Mercedesa W126 istniał początkowo jedynie jako internetowe forum zrzeszające miłośników tego modelu klasy S, produkowanego w latach 1979 - 1991. Z biegiem czasu przestały nam wystarczać jedynie wirtualne spotkania. Tak narodził się pomysł zorganizowania zlotu, który został entuzjastycznie przyjęty przez uczestników, co zaowocowało corocznym wzrostem frekwencji. W tym roku to już dziewiąte spotkanie Klubu, zaś przewidywana ilość samochodów to ok. 30.

Każdy zlot odbywa się w innym miejscu tak, aby - oprócz wymiany doświadczeń i poznawania innych pasjonatów modelu - uczestnicy mogli doświadczyć piękna i różnorodności krajobrazów Ojczyzny. Temu służy Rajd Turystyczny, podczas którego nie tylko poznajemy walory danego regionu, ale i bierzemy udział w konkursach do Klasyfikacji Generalnej Zlotu. Wiele osób zafascynowanych miejscami poznanymi na zlotach wraca do nich później, czasem kilkukrotnie. W bieżącym roku Rajd zaplanowany jest na 21.06 i będzie biegł malowniczymi drogami Roztocza, odwiedzając m.in. Szczebrzeszyn, Zwierzyniec i Krasnobród.

 

Kolejnym stałym punktem programu jest ekspozycja samochodów biorących udział w imprezie, połączona z głosowaniem na najładniejsze Auta Zlotu. W tym roku odbędzie się ona w sobotę, 22.06 na Rynku Wielkim w Zamościu, w godz. 10:00 - 14:00. Uczestnicy w międzyczasie zwiedzą Stare Miasto. Kulminację każdego zlotu stanowi wieczorny bankiet dla uczestników, podczas którego następuje podsumowanie imprezy i wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii.

 

Warto zobaczyć

Panoramy Zwierzyńca

logo-panoramy

Dla turysty

 

logo_it

Punkt Informacji Turystycznej

ul. Słowackiego 2
22-470 Zwierzyniec

tel: 84 68 72 660

zapraszamy:

pn-pt: 8.00-16.00
w sezonie lipiec - sierpień: cały tydzień 8.00 - 16.00
e-mail: zokir@o2.pl

 


lozkoNoclegi

obszerna baza noclegowa Zwierzyńca i pobliskich miejscowości


Z A P R A S Z A M Y

Logowanie