Data publikacji: 2023-11-10, 12:13

Ilość wyświetleń: 202

Apel


Odsłuchaj

Powrót

Szanowni Mieszkańcy Gminy Zwierzyniec,

    Zbliża się wyjątkowy czas, w którym jako Naród Polski obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości – dzień, który symbolizuje wolność, niepodległość i naszą narodową dumę. W związku z tym chciałbym serdecznie zachęcić wszystkich mieszkańców do wywieszenia Flagi Państwowej przed swoimi domami, aby wspólnie oddać hołd bohaterom, którzy ponieśli ogromne poświęcenia, byśmy mogli cieszyć się wolnością.

    11 listopada to nie tylko dzień, który upamiętnia odzyskanie niepodległości przez Polskę, ale także okazja do zjednoczenia się jako społeczność, aby wyrazić naszą wspólną tożsamość i szacunek dla tych, którzy walcząc, umożliwili nam życie w suwerennym państwie.

    Zapraszam Państwa serdecznie do uczestnictwa w uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości na terenie naszej gminy. Spotkajmy się razem jutro o godzinie 9:00, przy pomniku u zbiegu ulic Biłgorajskiej i Zamojskiej. Wierzę, że nasza wspólna celebracja Narodowego Święta Niepodległości przyniesie nam nie tylko radość, ale także umocni poczucie wspólnoty.


Z wyrazami szacunku,

Burmistrz Zwierzyńca

Urszula Anna Kolman

Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego