Ilość wyświetleń: 5002

System powiadomień sms


Odsłuchaj

Powrót

Szanowni Państwo,


Chcemy poinformować, że uruchomiliśmy system powiadomień SMS dla mieszkańców naszej gminy. Od teraz mogą się Państwo zarejestrować w systemie, zarówno poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej www.zwierzyniec.info.pl oraz na stronie ssl.smsapi.pl jak i wypełniając formularz w wersji elektronicznej lub papierowej i dostarczając go odpowiednio na adres e-mail: it[]zwierzyniec.info.pl lub do Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu, pokój 3a.
Zapisać się również można wysyłając sms pod nr 4628, o treści: ZW.Nazwa grupy
Przykładowo, chcąc się zapisać do systemu powiadomień SMS w grupie Kosobudy Bór, należy wysłać SMS o treści ZW.Kosobudy Bór pod numer 4628. (Istotne są duże i małe litery, spacje, polskie znaki diakrytyczne)
Koszt sms, zgodny z cennikiem operatora.
Wysyłając sms, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu.
Rejestracja jest w pełni darmowa (za wyjatkiem rejestracji sms), nie ponoszą Państwo żadnych płatności związanych z otrzymywaniem wiadomości SMS na swój telefon.
Jakie treści urząd zamierza przesyłać za pomocą wiadomości SMS?
Istotne informacje związane z działalnością urzędu, jak i całej gminy  (np. o bezpłatnych badaniach, szkoleniach, imprezach kulturalnych i sportowych, utrudnieniach w komunikacji, ostrzeżeniach pogodowych i innych spraw istotnych z punktu widzenia społecznego).
Czy można się wypisać z systemu SMS?
W każdej chwili można wypisać się z systemu SMS poprzez wpisanie swojego numeru telefonu w formularzu dostępnym na stronie www.zwierzyniec.info.pl. Ponadto można złożyć formularz rezygnacji z systemu SMS w Urzędzie Miejskim w Zwierzyńcu.
Regulamin Zwierzynieckiego Informacyjnego Serwisu SMS.
Formularze rejestracji / aktualizacji / rezygnacji

Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego