Data publikacji: 2024-05-21, 7:12

Ilość wyświetleń: 73

Nabór wolontariuszy kinomanów


Odsłuchaj

Powrót

Wystarczy kochać kino, chcieć poznać tajniki pracy przy organizacji wydarzeń kulturalnych i nie bać się wyzwań. W zamian można przeżyć niezapomniane wakacje, zdobyć doświadczenie i poznać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Organizatorzy Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu poszukują ludzi, którzy chcą pomóc w organizacji tegorocznej imprezy.

Poszukiwani są wolontariusze do pracy w kilku działach. Jako obsługa kina trzeba przygotować sale kinowe i dbać o ekspozycję materiałów reklamowych. Zatrudnieni w biurze organizacyjnym będą obsługiwać kasę fiskalną, wydawać akredytacje, udzielać informacji o programie akademii i atrakcjach Zwierzyńca. W grupie szybkiego reagowania RAF (Royal Air Force) są potrzebni ludzie do prac siłowych, a także rozwieszania plakatów w mieście, potrafiący jeździć na rowerze, najlepiej własnym. W ramach opieki nad gośćmi będzie trzeba m.in. współpracować z hotelami, pracować w charakterze przewodnika, a także pomagać w zakwaterowaniu i transporcie.

Organizatorzy LAF poszukują również wolontariuszy do obsługi strony internetowej i mediów społecznościowych, a także prowadzenia kroniki.


Nabór trwa do 15 czerwca, a szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie: laffest.pl. Wyniki naboru zostaną ogłoszone w tym samym miejscu 21 czerwca, a tegoroczne święto kina w Zwierzyńcu rozpocznie się 8 sierpnia i potrwa tydzień.

(fot. laffest.pl)

Logotypu UE, Rzeczpospolitej Polskiej, województwa lubelskiego